На конкурсі «Благодійна Україна» визначатимуть кращих благодійників

 

До відома громадських організацій, закладів гуманітарної та соціальної сфери – отримувачів благодійної допомоги, благодійників, волонтерів!

         Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумками якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів відзначають унікальною нагородою «Ангел добра».

Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. (Форму заявки можна скачати  за посиланням ). До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Автори конкурсних заявок несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Збір конкурсних заявок триває до 28.02.2017 р.

Більш детальну інформацію про проведення конкурсу можна отримати на його офіційному сайті http://www.blagoukraine.org       

а також у інформаційному листі асоціації благодійників України  (завантажити тут).