Оголошення про десяту сесію районної ради

До відома депутатів Шосткинської районної ради

Відповідно до розпорядження голови Шосткинської районної ради від 07.09.2016р. № 23  21 вересня 2016 року о 10.00 годині у приміщенні адміністративної будівлі районної ради відбудеться пленарне засідання десятої сесії Шосткинської районної ради. 

На розгляд районної ради виносяться питання:

1. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.

2. Про інформацію начальника Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області про стан боротьби зі злочинністю та охорони публічного порядку на території району.

3. Звіт про виконання рішення районної ради від 19 вересня 2008 року «Про районну програму «Сільська криниця» на 2008 – 2015 роки».

4. Інші питання.

На пленарне засідання районної ради запрошуються  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів та секторів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники районних установ та організацій, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Шосткинським районом, представники засобів масової інформації.  

Розпорядження голови районної ради від 07 вересня 2016 року № 23 "Про скликання десятої сесії районної ради сьомого скликання"