Про скликання 35 сесії районної ради

До відома депутатів Шосткинської районної ради

       

Відповідно до розпорядження голови Шосткинської районної ради від 10 лютого 2020 року № 5   21 лютого 2020 року о 10.00 годині у приміщенні адміністративної будівлі районної ради відбудеться пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Шосткинської районної ради.

        На розгляд районної ради виносяться питання:

- Звіт про виконання районного бюджету Шосткинського району за 2019 рік.

- Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку  Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

- Звіт голови районної державної адміністрації з питань виконання  бюджету, програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки та делегованих повноважень.

- Звіт про виконання Програми підтримки та розвитку первинної медичної (медико-санітарної) допомоги в Шосткинському районі на 2019 рік.

- Звіт про виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік.

- Інші питання.  

        На пленарне засідання районної ради запрошуються заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, селищний, сільські голови, керівники районних установ та організацій, депутати Сумської обласної ради, закріплені за Шосткинським районом, представники засобів масової інформації, акредитовані при районній раді, головні редактори міськрайонних газет. 

Розпорядження голови Шосткинської районної ради від 10 лютого 2020 року № 5 «Про скликання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання»