План роботи районної ради на 2020 рік

 

ПЛАН  РОБОТИ  РАЙОННОЇ  РАДИ НА 2020 РІК

 

І. Розглянути на пленарних засіданнях районної ради:

І квартал

1.Звіт про виконання районного бюджету Шосткинського району за 2019 рік.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради   з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

2.Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна  комісія районної ради   з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

3.Звіт про виконання рішення Шосткинської районної ради від 01 березня 2019 року «Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Шосткинської районної ради  у 2019 році».

Готують: постійна  комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю, виконавчий апарат районної ради.

4.Звіт голови районної державної адміністрації з питань виконання   бюджету, програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та делегованих повноважень.  

Готують: райдержадміністрація, постійні комісії районної ради.

5.Звіт про виконання Програми підтримки та розвитку первинної медичної (медико-санітарної) допомоги в Шосткинському районі на 2019 рік.

Готують: райдержадміністрація, постійна  комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю та постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

6.Звіт про виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2019 рік.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

7.Звіт про виконання рішення районної ради від 21 грудня 2018 року «Про Районну програму відзначення 200-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша».

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

8.Звіт про виконання Програми розвитку агропромислового  комплексу та сільських територій Шосткинського району на період   до 2020 року.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради   з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу.

ІІ квартал

1.Звіт про виконання районного бюджету Шосткинського району   за І квартал 2020 року 18317200000 (код бюджету).

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради   з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

2.Про хід виконання Районної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

3.Звіт постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово – комунального господарства та підприємництва.

Готують: постійна комісія районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово – комунального господарства та підприємництва.

4.Про хід виконання Програми поводження з відходами в Шосткинському районі на 2019-2020 роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради    з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу.

ІІІ квартал

1.Звіт про виконання районного бюджету Шосткинського району   за І півріччя 2020 року 18317200000 (код бюджету).

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради    з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

2.Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Шосткинського району.

Готують: Шосткинський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

3.Про хід виконання Районної комплексної програми «Освіта Шосткинщини у 2019-2021 роках».

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

4.Про стан підготовки підприємств, організацій та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020 – 2021 роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради   з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва,   житлово – комунального господарства та підприємництва.

5.Про хід виконання районної програми захисту населення і територій Шосткинського району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019-2021 роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради     з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу.

 

ІУ квартал

1.Звіт голови районної ради про свою діяльність.

Готують: постійні комісії районної ради, виконавчий апарат районної ради.

2.Звіт голови районної ради щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради.

Готують: постійна комісія районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю, виконавчий апарат районної ради.

3.Звіт про виконання районного бюджету Шосткинського району  за 9 місяців 2020 року 18317200000 (код бюджету).

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради       з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

4.Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Шосткинського району.

Готують: Шосткинська місцева прокуратура, постійна комісія районної ради мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту.

5.Про хід виконання програми забезпечення населення Шосткинського району якісною питною водою в достатній кількості на 2006 – 2020 роки (період 2012 – 2020 роки).

Готують: райдержадміністрація, постійна комісія районної ради         з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу.

6.Про районний бюджет Шосткинського району на 2021 рік 18317200000 (код бюджету).

Готують: райдержадміністрація, постійна  комісія районної ради      з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

7.Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Готують: райдержадміністрація, постійна  комісія районної ради       з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю.

ІІ. Розглянути в постійних комісіях районної ради:
  1. Постійна комісія мандатна, з питань депутатської етики, законності, правопорядку, освіти, охорони здоров’я, культурного розвитку та соціального захисту

І квартал

1.1.Про хід виконання заходів Програми зайнятості населення Шосткинського району на 2018-2020 роки.

ІІ квартал

1.2.Про хід виконання Районної програми «Правопорядок на 2018-2020 роки».

1.3.Про хід виконання заходів програми розвитку фізкультури і спорту в Шосткинському районі на 2017-2020 роки.

ІІІ квартал

1.4.Про хід виконання районної програми «Спеціаліст» на 2012-2022 роки.

ІV квартал

1.5.Про стан оздоровлення та відпочинку дітей у Шосткинському районі у 2020 році.

  1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів, цін, планування та обліку і управління комунальною власністю                                         

І квартал

2.1.Про ефективне використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шосткинського району у галузі охорони здоровя.

2.2.Про хід виконання програми заохочення передових працівників та колективів Шосткинського району на 2019-2020 роки.

ІІ квартал

2.3.Звіт про використання коштів районного бюджету, які були виділені на утримання Шосткинської районної державної адміністрації у 2019 році.

ІІІ квартал

2.4.Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за підсумками I півріччя 2020 року.

ІV квартал

2.5.Про ефективне використання та збереження майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Шосткинського району у галузі освіти.

  1. Постійна комісія з питань охорони навколишнього природного середовища та агропромислового комплексу

І квартал

3.1.Про стан та перспективи використання водних обєктів на території Шосткинського району.

ІІ квартал

3.2.Про стан охорони навколишнього природного середовища на території Шосткинського району.

ІІІ квартал

3.3.Про хід виконання програми економічного і соціального розвитку Шосткинського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки за підсумками I півріччя 2020 року в частині розвитку агропромислового комплексу, використання природних ресурсів та охорони навколишнього природного середовища.

ІV квартал

3.4.Про стан використання земельних ресурсів на території Шосткинського району.

 

  1. Постійна комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово – комунального господарства та підприємництва

І квартал

4.1.Про хід виконання Програми утримання адміністративної будівлі Шосткинської районної ради та прилеглої території на 2019-2020 роки.

4.2.Про хід виконання Районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2019-2020 роки.

ІІ квартал

4.3.Про хід виконання програми підтримки малого та середнього підприємництва в Шосткинському районі на 2017-2020 роки.

ІІІ квартал

4.4.Про хід виконання програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на місцевому та регіональному рівні Шосткинського району на 2016-2020 роки.

ІV квартал

4.5.Про стан вуличного освітлення населених пунктів Шосткинського району.

4.6.Про забезпеченість дровами паливними жителів населених пунктів Шосткинського району.

 

ІІІ. Основні організаційні заходи:

1.Зустрічі депутатів районної ради з виборцями з метою інформування про роботу районної ради та її органів, про виконання програми економічного і соціального розвитку, інших програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців.

      Не рідше одного разу                         Депутати районної ради

      на півріччя

2.Звіти депутатів районної ради перед виборцями про свою роботу.

      Вересень                                             Депутати районної ради

3.Проведення прийому виборців згідно Положення про організацію прийому громадян депутатами районної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради від 23 грудня 2015 року.

      Щомісячно                                          Депутати районної ради    

4.Навчання селищного та сільських голів, секретарів селищної та сільських рад.

                                                                   Голова районної ради,

(за окремими планами)          виконавчий апарат районної ради                                        

5.Наради, семінари з селищним та сільськими головами, секретарями селищної та сільських рад щодо забезпечення виконання повноважень, визначених законодавством України, обмін досвідом роботи.

                                                            Голова районної ради,

(за окремими планами)           виконавчий апарат районної ради

6.Проведення занять районного університету правових знань.

Згідно затвердженої            Рада університету правових знань,

програми                                виконавчий апарат районної ради

7.Надання практичної допомоги депутатам, постійним комісіям ради у забезпеченні виконання визначених законодавством функцій та обов’язків.

      Постійно                           Виконавчий апарат районної ради                                                                        

8.Проведення особистого прийому громадян у районній раді, селищній та     сільських радах.

Згідно затверджених                         Керівництво районної ради

графіків

9.Проведення організаційної роботи щодо забезпечення заходів по відзначенню державних та професійних свят, визначних подій.

      Постійно                     Виконавчий апарат районної ради

 

Рішення районної ради від 20 грудня 2019 року Про план роботи районної ради на 2020 рік

Додаток до рішення