Список депутатів районної ради сьмого скликання

СПИСОК  ДЕПУТАТІВ

 ШОСТКИНСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ  

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 
 
  1.  

Антоневич  Ігор Іванович

 

  1.  

Башлак  Валентина Петрівна

 

  1.  

Вакуленко Ігор Вікторович

 

  1.  

Волинець  Ігор Васильович

 

  1.  

Вронська Тетяна Василівна

 

  1.  

Долиняк Віктор Олексійович

 

  1.  

Ждаміров Віктор Максимович

 

  1.  

Ковальова Алла Савелівна

 

  1.  

Ковбаса Людмила Петрівна

 

  1.  

Лощаков Дмитро Іванович

 

  1.  

Матлай Іван Кузьмич

 

  1.  

Михалькова Олена Сергіївна

 

  1.  

Могила Володимир Миколайович

 

  1.  

Мозговий Микола Іванович

 

  1.  

Мухоброд Олександр Миколайович

 

  1.  

Новик  Ірина Володимирівна

 

  1.  

Приходько Євген Вікторович

 

  1.  

Пугач Володимир Миколайович

 

  1.  

Радохліб  Сергій Іванович

 

  1.  

Романчик Дмитро Геннадійович

 

  1.  

Тарасенко Олександр Вікторович

 

  1.  

Тимченко Ірина Яківна

 

  1.  

Трофимець Микола Миколайович

 

  1.  

Чайка Ірина Миколаївна

 

  1.  

Якименко Наталія Федорівна

 

  1.  

Ясинський Валерій Віталійович

 


 

СПИСОК  ДЕПУТАТІВ

 ШОСТКИНСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

№№

 п/п

Прізвище, ім’я,

по батькові депутата

Від якої партії

обрано депутата

Депутатська група, фракція

1.

Антоневич  Ігор Іванович

Політична партія "Воля народу"

Депутатська група

«Єдність»

2.

Башлак  Валентина Петрівна

Партія "Відродження"

 

3.

Вакуленко Ігор Вікторович

Аграрна партія України

Депутатська група

«Єдність»

4.

Волинець  Ігор Васильович

Політична партія «Рідне місто»

Депутатська група «Рідне місто»

5

Вронська Тетяна Василівна

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Депутатська фракція

ВО «Батьківщина»

6.

Долиняк Віктор Олексійович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Депутатська фракція

ВО «Батьківщина»

7.

Ждаміров Віктор Максимович

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатська група

«Єдність»

8.

Ковальова Алла Савелівна

Політична партія «За Україну»

Депутатська група

«Єдність»

9.

Ковбаса Людмила Петрівна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Депутатська фракція

ВО «Батьківщина»

10.

Лощаков Дмитро Іванович

Політична партія "Воля народу"

Депутатська група

«Єдність»

11.

Матлай Іван Кузьмич

Радикальна партія Олега Ляшка

Депутатська група

«Єдність»

12.

Михалькова Олена Сергіївна

Політична партія "Українське об’єднання патріотів -УКРОП"

Депутатська група «Рідне місто»

13.

Могила Володимир Миколайович

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатська група

«Єдність»

14.

Мозговий Микола Іванович

Радикальна партія Олега Ляшка

Депутатська група

«Єдність»

15.

Мухоброд Олександр Миколайович

Політична партія «Рідне місто»

Депутатська група «Рідне місто»

16.

Новик  Ірина Володимирівна

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатська група

«Єдність»

17.

Приходько Євген Вікторович

Політична партія "Українське об’єднання патріотів -УКРОП"

Депутатська група «Рідне місто»

18.

Пугач Володимир Миколайович

Партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Депутатська група

«Єдність»

19.

Радохліб  Сергій Іванович

Аграрна партія України

Депутатська група «Рідне місто»

20.

Романчик Дмитро Геннадійович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Депутатська фракція

ВО «Батьківщина»

21.

Тарасенко Олександр Вікторович

Політична партія «Рідне місто»

Депутатська група «Рідне місто»

22.

Тимченко Ірина Яківна

Політична  партія  "Опозиційний  блок"

Депутатська група «Рідне місто»

23.

Трофимець Микола Миколайович

Політична  партія  "Опозиційний  блок"

Депутатська група «Рідне місто»

24.

Чайка Ірина Миколаївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Депутатська фракція

ВО «Батьківщина»

25.

Якименко Наталія Федорівна

Політична партія "Українське об’єднання патріотів -УКРОП"

Депутатська група «Рідне місто»

26.

Ясинський Валерій Віталійович

Радикальна партія Олега Ляшка

Депутатська група

«Єдність»