Поздоровлення з Днем місцевого самоврядування

 

Шановні депутати, 

працівники органів місцевого самоврядування району!

 

         Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

         2017 рік є особливим для територіальних громад нашої країни. 20 років тому Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» - головний документ, яким керуються у своїй діяльності обласні, міські, районні, селищні та сільські ради.

Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні. Підвищення добробуту людей і демократизація суспільства неможливі без ефективної публічної влади у центрі й на місцях, а особливо без залучення  громадян до вирішення питань розвитку територіальних громад.

Сьогодні актуальним є питання удосконалення механізмів взаємодії між органами місцевого самоврядування та виконавчої влади, розширення повноважень самоврядних органів, посилення їх здатності активно долучатися до участі в управлінні територіальними громадами.

Я щиро сподіваюся, що у вирішенні актуальних питань розвитку нашої громади, ми завжди будемо користуватися взаємною допомогою і працювати однією командою: від селищної, сільських до районної ради. Бо лише спільно спрямувавши зусилля на вирішення найголовніших проблем сьогодення, ми зможемо досягнути такого життєвого рівня, до якого прагнув кожен з виборців. Нам випала висока довіра жителів району представляти їхні інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечувати позитивні зрушення у розвитку громадянського суспільства, і ми не маємо права знехтувати цю довіру.

Висловлюю вдячність працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам районної, селищної, сільських рад, які демонструють відданість своїй справі, високий професіоналізм та відповідальність,  постійне бажання змінити на краще життя представників територіальних громад. Уклін і шана вам за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю, щиру турботу про кожного мешканця громади.  Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє додає вам сил, натхнення та снаги.

 

Голова Шосткинської районної ради                              Віктор Долиняк